istanbul seo fiyatı

istanbul seo fiyatı

istanbul seo fiyatı

İstanbul’da başlayan bu başlayan bu muvaffakiyet, bir hayli firmayı referans alarak gelişmeye devam etmekteyiz.

istanbulda bir çok ferdi ve  müessesesel firmaya istanbul genelinde seo hizmeti verelerek kendimizi geliştirmeye devam ettik.

Bünyemize  yeni katılmak  isteyen müessesesel seo veya bireysel seo müşterilere daha başarılı bir  hizmet vermeye devam edeceğiz.

Seo, gelişen internet ortamında gerek e-ticaret gerekse diğer piyasadalarda ehemmiyetini her geçen gün ispat ediyor. Bir websitesinin muhtevası her ne olursa olsun hedef kitlesine erişmesi için seo çalışmasına ihtiyacı vardır. Arama motorualgoritması ve çalışma mantığını bilmeyenler için oldukça pahalıya patlayan bu çalışmaları öğreneceğiniz birkaç teknikle asgariye indirebilirsiniz. Seo çalışmaları Türkiye’de google referans alınarak yapılır, bunun sebebi ise sitenize arama motorlarından yapılan sorguların %90 – %95′lik bölümü google üzerinden yapılmaktadır. Bu vaziyette hedef arama motorumuzun algoritma farklıklarını izlemeli ve onun hoşuna gidecek optimazasyon çalışmaları üzerinde durmalıyız. Google en son penguen algoritmasını çıkardı, tabiri caizse seo piyasası alt üst oldu. İşin ustaları vaziyeti kısa müddette çözdü elbette ancak diğer kesim için vaziyet pekte parlak değil. Kendi izlenimlerimden yola çıkarak google penguen algoritması seo teknikleri ile ilgili şu maddeleri sıralayacağım;istanbul seo

* Anahtar kelimenizin domain isminde geçmesinin ehemmiyeti oldukça arttı.”istanbul seo fiyatı”

* Yaşlı domainlere yapılan çalışmalar kalıcı ve randımanlı hale geldi.”istanbul seo fiyatı”

* Sorgu sıralamaları şehirlere ve bölgelere göre değişti. (İstanbulda’ki sıralamanız başka bir şehirdeki sorguda aynı olmayabilir.)”istanbul seo”

* Backlink anahtar kelime çalışmalarında başlı başına bir güç olmaktan çıktı, hala ehemmiyetli ancak eskisi kadar değil.

* Hacklink tesirli bir yol olmaktan çıktı, ilave eden link silindiğinde google ağır faturalar kesebiliyor.”istanbul seo”

* RSS besmelerinin ehemmiyeti arttı.”istanbul seo fiyatı”

Resimde gördüğümüz ürkütücü arkadaş hack ve programlar aracılığı ile yıllardır seo piyasasına can çekiştirenlerin, spamcıların sonunu getirdi. Her an tetikte ve hata yapmanızı bekliyor, ancak biz yasaları çiğnemeyeceğiz ve bu arkadaşla can ciğer kuzu sarması tarzı birşey olmaya çalışacağız. Şimdi benim şu tanınmış izlenimlerimden yola çıkarak bu arkadaşın hoşuna giden birkaç yöntem sıralayacağım;

* Siteniz Türkçe ise Türkçe sitelerden link çıkışı yapın.

* Birkaç günde bir yüzde yüz özgün yazı girişi yapın.

* Sitenize girdiğiniz makale içindeki anahtar kelimelerinizi linkleyin. (Örn; istanbul seo)

* Yüksek indeksli veya hitli sitelerden kendinize özgün tanıtım yazısı yazdırın.

* Silinme ihtimali olan linkleri netlikle ilave etmeyin. (Hacklinkçi arkadaşlara hitaben)

* Bolca metin bulunan sitelerdeki makalelerin arasına anahtar kelimelerinizi serpiştirin.

* Netlikle aşırı kopya muhteva kullanmayın, çok sürmeden yukarıdaki ürkütücü arkadaş size şart olan cezayı keser.

* Kopya içerik kullanırken bir miktar özgünleştirmeye çaba edin, karşlığını alırsınız.

* Seo çalışmalarınız devam ederken başka sitelere link vermeyin.

* Aşırıya kaçmadan maddeleri düzenli olarak uygulayın, bir günde 15-20 siteye dayanırsanız vaziyet vahim.

* ve en ehemmiyetli madde; SABREDİN!

Evet, sıralanan maddelerden de anlayacağınız üzere google amca artık bizden emek vermemizi istiyor, “3 kuruşa 5 köfte devri bitti göndermesi” yapıyor. Bir müddettir benim izlenimlerden çıkan sonuçlar bu istikamette, olurda değişik bi şerif gelirse kasabaya huyunu suyunu öğrendikten sonra bir yazı daha yazarım.

 

istanbul seo fiyatı

Bir cevap yazın