Seo için 4 tane kelime bulucu aracı

Seo için 4 tane kelime bulucu aracı

Sayfa optimizasyonu, Kaliteli İçerik, iyi bir site UI gibi diğer faktörler gelmek içine resim yapmak olsa bile, (SEO) arama motoru optimizasyonu, anahtar kelime araştırma ve anahtar Kelime Araştırma Araçları zorunludur. Doğru anahtar kelimeleri seçmek bir pasta yürüyüş değildir. Bu konuda az ya da hiçbir fikrim yok olanlar için, burada sizin yol göstermeye  çalışacağım.

Seo için 4 tane kelime bulucu aracı

 

Ferzy Aracı

bu araç önemli Etki Authotity site, Page rank , Yaş gibi çeşitli Ölçümler ile rakip bloglar gösterir.Bu araçlar girilen anahtar kelimeye göre tüm bu analizler ve daha çok, bu araç hakkında en iyi şey, kolay kullanım birçok blogcular her zaman bu aracı çalıştığımızda. Ferzy-anahtar Kelime Zorluk Denetleyicisi, denemek için tavsiye edilir olanlar için On – sayfa SEO geliştirmek için yeni araçlar denemek için istekli, bulduk, SEO geliştirmeye yardımcı  ücretsiz bir seo aracıdır.Aramaların sayısını gösterir ve rakip ölçülerini gösterir.

 

Semrush

Semrush blogcular arasında çok popüler ve bu nedenle anahtar kelime eklemek için   semrush çok etkili bir araçtır, sadece bu world wide web üzerinde devasa bir araç Semrush yapar,rakip URL eklemek için ihtiyacınız olan her aracı var, ve sonra tüm rütbeli anahtar kelimeleri gösterecektir URL ekleme ile yapılır. Bu da daha kolay hedef olabilir uzun kuyruklu ve kısa kuyruklu anahtar kelimeleri bulmak için yapar. Ayrıca Trafik istatistikleri gibi ayrıntılar, arama motoru raporu, Google KKP olsun vb…

 

Google anahtar Kelime Planlayıcı aracı (bedava)

Google anahtar Kelime Planlayıcı aracı orada en popüler anahtar kelime araştırma aracı. /AdWord hesabı oluşturmak için bu aracı kullanmak gerekiyor. Arama için Google kullanan ve siteleri ve trendleri izlemeden en büyük dezavantajı en büyük avantajı oldu.

 

LongTailPro ( 10 gün ücretsiz)

LongTailPro mikro niş ya da niş site için anahtar bulabilirsiniz. ücretli, masaüstü anahtar Kelime araştırma yazılım Anahtar kelime analizi özelliği platin versiyonu geliştirir. Denetleyicisi rekabet, kullanıcılarına daha trustabilty ekler, doğru anahtar kelime almak ve işinizi çok daha kolay hale yardımcı olur. LongTailPro hem Mac hem de Windows için kullanılabilir.

Seo için 4 tane kelime bulucu aracı

Bir cevap yazın