08502506700 Kimin Telefon Numarası ?

08502506700 Kimin Telefon Numarası ?

Bu numara Türkiye’nin yandex ofisi numarasıdır.

Son günlerde  bu numaranın kime  ait  olduğunu bilmeyenler, dolandırıcı olarak  çeşitli şikayet sitelerine yazı yazmışlardır.  Son günlerde artan dolandırıcılık olayları, insanlarda tüm  0850 numaraların dolandırıcı  numarası etkisi bırakmıştır. İnsanlarımızda haklı bir  bakıma.

 

Türkiye yandex müşteri hizmetleri , Firmaları arayarak rehber kaydı güncellemesi yapmaktadır. Bu konuda endişe edici bir durum yoktur.

Yandex , google  gibi Türkiye piyasasına girmeye çalışmaktadır. 08502506700 numarayı geri aradığınız zaman telesekreterle  karşılaştığınız  için iletişim sağlanamamaktadır.

 

Şikayetlerden bazıları…

————————————–

çaldırıp çaldırıp kapatan numara. 0850 ile başlamasından mütevellit önemsemedim ama bir yerden sonra iyice sıktı ve siz ne ayaksınız diye arayayım dedim. telefona bant kaydı çıktı. yandex tarafından bilmem ne güncellemesi yapmak için aradık sonra tekrar arayacağız dedi bant kaydı. kurtuluş yok yani.


bıktıran numara. arıyor, açınca konuşmuyor. ah bir ses, bir muhattap bulsam da azcık sayıp sövsem. ama yok.


 

az evvel beni aramış numara. yandex bussiness gibi bir servisleri vardı arama motorlarında daha rahat çıkmak için kaydetmiştim. bilgileriniz değişti mi diye aradı gayet güzel 2-3 dakika da bilgilerimizi teyit ettik kapattık. herhangi bir saygısızlığını da görmedim arayanın.


08502506700 isimli numara Yandex’ten aradığını söyleyip, aradığı numaranın ev mi iş mi telefon numarası olduğunu öğrenmek istedi Bunun sebebini sorduğumda ise gayet saygısızca ve sinirli bir üslupla konuşup, “Hanımefendi bu numara ev mi iş mi söyleyin” dediler. Bu nasıl bir mantıktır? Neden ve niçin arandığımı bilmiyorum, bir de üstüne sinirli ve saygısız bir şekilde konuşuluyor. Önce bu aramaların neden yapıldığı açıklansın. Ve cevap vermeyeceğimi belirttiğim halde aranmaya da devam ediyorum. Bu kadar rahatsız edici bir olayla karşılaşmamıştım.


yandex navigasyon için arıyorlarmış, hattın iş yeri adresini güncelleyeceklermiş.

sanırım ev adresimi, banka kartımı ve şifresini de soracaklar sonra..

vay arkadaş diyorum.


 

Firmalar bazen çok sıklıkla arama yaparak insanları bunalttığını şikayetler dende anlaya biliyoruz.

 

Sonuç olarak;

08502506700 numarası ne dolandırıcı ne de geri aradığınız taktirde sorun la karşılaşacağınız numara değildir. Türkiye’nin en büyük ikinci arama motorunun iletişim numarasıdır.

08502506700 Kimin Telefon Numarası ?

 

Bir cevap yazın